სხდომები

ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ.

2023 წლის 27 აპრილს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ(რეგისტრაციის N1620)

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 31 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება მეორე კოლეგიის განმწესრიგებელი სხდომა საქმეებზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1678,1679)

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის,ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს და სხვათა წინააღმდეგ

2023 წლის 29 მარტს 14:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება მეორე კოლეგის  განმწესრიგებელი სხდომა საქმეზე  საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის ,ქალაქ თბილისის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს და სხვათა წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1639).

გაგრძელება

ქეთი ანდროსენკო და ალექსანდრე ანდროსენკო საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 24 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე ქეთი ანდროსენკო და ალექსანდრე ანდროსენკო საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ  (რეგისტრაციის N1731).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 22 მარტს 14:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1633).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 17 მარტს 14:00 საათზე  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1572).

გაგრძელება

ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ.

2023 წლის 17 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1620).

გაგრძელება

ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ.

2023 წლის 16 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე ლაშა ჯანაშია და პაატა დანელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1620).

გაგრძელება

შპს საინფორმაციო ცენტრების ქსელი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 15 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება  პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე შპს „საინფორმაციო ცენტრების ქსელი“ საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1483).

გაგრძელება

სანდრო ურუშაძე საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 2 მარტს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება მეორე კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე სანდრო ურუშაძე საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1656)

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 24 თებერვალს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1628).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 23 თებერვალს 12:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1628).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 22 თებერვალს 14:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1602,1603).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 21 თებერვალს 14:00 საათზე საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოში გაიმართება პირველი კოლეგიის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1602,1603).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 3 თებერვალს, 12:00 საათზე გაიმართება  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს პლენუმის  არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინაარმდეგ (რეგისტრაციის N1572).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 2 თებერვალს, 13:00 საათზე გაიმართება  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მეორე კოლეგიის  არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინაარმდეგ (რეგისტრაციის N1675).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 1 თებერვალს, 14:00 საათზე გაიმართება  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მეორე კოლეგიის  არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1675).

გაგრძელება

ბუდუ შეყილაძე საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2023 წლის 31 იანვარს 12:00 საათზე გაიმართება  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მეორე კოლეგიის  არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე ბუდუ შეყილაძე საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1609).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2022 წლის 23 დეკემბერს 14:00 საათზე გაიმართება საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1601).

გაგრძელება

საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ

2022 წლის 22 დეკემბერს 12:00 საათზე გაიმართება საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს პლენუმის არსებითი განხილვის სხდომა საქმეზე საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ (რეგისტრაციის N1572).

გაგრძელება